O VEGAN PETRE

Zdravím všetkých, ktorý zavítali na tento blog.

Už z jeho názvu je jasné, že moje meno je Petra aj to že som vegánka. Nie je to však všetko čím som.

Som človek, ktorý miluje kreativituhudbu, ľudí, jedlofoteniepísanie (ach.. tu nebudem ani zdôrazňovať ako veľmi) ale raz vám určite rozpoviem ako mi to pomáha a akú radosť mi robí písať si či už denníky, brožúry, zápisníky atď. Mám ich už slušnú zbierku.❤

Rovnako milujem spochybňovať všeobecne zaužívané pravdy a rada si v živote hľadám svoje odpovede.

Táto stránka nevznikla za účelom vegánskej ani žiadnej inej propagandy.

Slúži na inšpiráciu a šírenie mojich myšlienok receptov a všetkého čo ma zaujíma.

Verím, že sa tu budete cítiť dobre a zapojíte sa do debaty. Rovnako verím, že sa inšpirujete receptami a čo to z mojich diel vskúšate. Bez ohľadu na to či vegan ste alebo nie.

Určite rýchlo zistíte, že hlavnou témou tejto stránky je rozhodne JEDLO. Som človek ktorý sa totiž skoro pri každom jedení, varení, chystaní jedla a ochutnávaní úplne rozplýva nad všetkými chuťami.

Ale rozhodne to pri jedle nekončí. Môj okruh záujmu je dosť veľký. Zaujímam sa o módu – ktorú som aj študovala na umeleckej škole (spolu s umením). Avšak HIGH FASHION nie je zrovna ten smer ktorým je upretá moja pozornosť. Zaujíma ma móda udržateľná, skôr nakupujem v sekáčoch než v normálnych obchodoch. A aj keď z času na čas zájdem do obchodu s fast fashion módou nie je to u mňa pravidlom.

Tak ako milujem všetky veci čo som vám vyššie vymenovala milujem aj jednotlivé kúsky svojho šatníka, ktoré tam pretrvávajú doslova roky!!! Starám sa o ne a nevyhadzujem ich moc často. Doplňujem, uchovávam, vážim si, vymieňam, swapujem. A hlavne si v posledných rokoch uvedomujem čo všetko predchádza výrobe a čo všetko zahŕňa likvidáciu daného kusu oblečenia. Aj o tom sa u mňa dočítate.

A určite tu nájdete ešte mnozštvá ďalších tém, ktoré som zabudla zmieniť pri písaní tohto malého súhrnu. Nie je úplne easy zhrnúť človeka do jednej krátkej slohovky 🙂. A hlavne keď píšete o sebe.

Každopádne… Cíťte sa tu ako doma❤ .

Každý z Vás je tu viac než vítaný.

Podeľ sa o článok