SPOLUPRÁCE

Pôsobenie na internete a sociálnych sieťach pokiaľ sa človek pohybuje v určitej oblasti prináša aj ponuky na spolupráce. Či už účasť na evente, spoluprácu platenú či bartrovú, článok a mnohé ďalšie. Ja spomeniem zopár z tých mojich.

VEGÁNSKE PRODUKTY:

  • Oh Dates! – príprava receptov z raw organických datlí
  • Imaginární Zmrzlina – lokálna pražská firma, ktorá si už medzičasom otvorila svoju vlastnu 100% rastlinnú zmrzlináreň v Karlíne.
  • Dr. Oetker – rastlinná smotana a pudingy

EVENTY:

Ako AMBASÁDORKA som sa podieľala na tvorbe časti otázok pre prvý ročník ekokvízu. Ekokvíz je celoslovenský vedomostný online kvíz zameraný na environmentálne témy určený hlavne pre študentov.

Na jarných VEGÁNSKYCH HODOCH v roku 2018 som bola súčasťou kuchárskej šou.

ZĽAVOVÉ KÓDY:

Aktuálne mám platný zľavový kód na 10% zľavu z nákupu sviečok EDUROSA, ktoré sú vyrobené z certifikovaného sójového vosku.

KÓD: veganpetra10

MÓDA:

Udržateľnosť je pre mňa už roky veľká téma. A najviac vo mne rezonuje v otázke módy a oblečenia.

Už roky nakupujem cca 50% šatníka z druhej ruky, v poslednej dobe som začala chodiť aj na swapy. Nepáči sa mi spôsob akým je módny a hlavne fast fashion svet nastavený a preto hľadám iné cesty.

Jednou sú veci z druhej ruky a ďalšou malé udržateľné a férové značky. A s jednou takou vás dnes zoznámim. Je to značka @happylist_cz. Už z názvu bude asi jasné že to bude mať niečo spoločné s listami. Listy sú totiž materiál z ktorého vyrábajú svoje krásne výrobky. Či už kabelky, peňaženky, kapsičky a mnoho iného. Ja som si pre seba kúpila kabelku Galon.

A pre vás všetkých mám od nich kód na nákup so zľavou 15%. Stačí pri platbe zadať : Petra15, zľava platí na všetky položky na stránke do 24.7.2022❤️ všetko nájdete na stránke www.happylist.cz

KONTAKT:

Pokiaľ máte záujem o spoluprácu, môžete ma kontaktovať pomocou DM na Instagrame @vegan_petra alebo na emailovej adrese spoluprace.veganpetra@gmail.com

Podeľ sa o článok